3 Naudingiausi Patiekalai su Alyvuogių Aliejumi, Kuriuos Verta Paragauti


Maslinovo aliejus nėra tik skanus ingredientas, kuris prideda skonį ir minkštumą patiekalams, bet ir tikras supermaistas jūsų kūnui. Su tūkstantmečių istorija ir daugybe teigiamų savybių, maslininis aliejus tampa neatsiejama sveikos mitybos dalimi. Šiame straipsnyje aptarsime tris naudingiausius patiekalus, kuriuos galite paruošti su maslininiu aliejumi.

  1. Graikiška salotos Graikiška salota yra šviežias ir aromatingas būdas mėgautis maslininiu aliejumi. Salotą sudaro pomidorai, agurkai, raudonieji svogūnai, alyvuogės, fetos sūris ir oregano. Tačiau tai, kas šią salotą padaro išties ypatingą, tai maslininis aliejus, kuris naudojamas padažui. Jis suteikia jai gausų skonį ir praturtina sveikomis mononesočiomis riebalais.
  2. Makaronai su maslininiu aliejumi ir česnaku Tai vienas iš paprasčiausių, bet skaniausių patiekalų, kuriuos galite paruošti su maslininiu aliejumi. Šiam patiekalui jums prireiks tik kelių ingredientų: makaronų, maslininio aliejaus, česnako ir raudonųjų pipirų. Paruoškite makaronus pagal pakuotės nurodymus, tada apkepkite smulkintą česnaką maslininiame aliejuje ir pridėkite prie makaronų. Patiekite šiltus, pabarstytus raudonąja paprika. Maslininis aliejus suteikia makaronams turtingą aromatinį skonį ir padaro juos minkštus.
  3. Caprese su maslininiu aliejumi ir balzaminiu actu Caprese yra itališka klasikinė salota, sudaryta iš mozzarelos, pomidorų ir šviežio bazilikų. Šiam patiekalui paruošti maslininis aliejus ir balzaminis actas sumaišomi santykiu 3:1 ir naudojami salotos padažui. Ši kombinacija padaro patiekalą tikru meniniu kūriniu ir suteiks daug teigiamų įspūdžių.

Maslininis aliejus nėra tik ingredientas, bet ir komponentas, kuris daro patiekalus skanesnius ir naudingesnius. Jis yra turtingas antioksidantais, vitaminiais ir sveikaisiais riebalais, kurie teigiamai veikia jūsų sveikatą. Išbandykite paruošti bent vieną iš šių patiekalų su maslininiu aliejumi ir mėgaukitės skoniu bei naudingu poveikiu savo kūnui.